İletişime Geç

Modüller

OneDATA

OneDATA Modül Yönetimi Hakkında:


Modüller çok hızlı bir şekilde sürükle bırak yöntemiyle tasarlanabilir. Platform kendi içinde c#, java, mssql, mysql kod yazma imkanları sunmaktadır. Kod yazarken mevcut analiz butonu ile anlık kodları analiz edebilirsiniz. Kullanıcılar oluşturulup, belirlenen modüller atanabilir. Dll entegrasyonu yapılabilmektedir. Oluşturulan süreçleri modüllerle bağlayabilirsiniz. Hızlı kaydet butonu sayesinde modülünüzü yeni versiyon numarası vererek kullanıma sunmaktadır ve eski versiyonlardaki tüm kayıtlarıda aşama aşama tekrar geri getirme imkanı vermektedir.

Modül Yönetimi:


Herhangi bir yazılım platformunda ihtiyaç duyacağınız tüm gerekli nesneler, OneDATA Yazılım Platformunda mevcuttur ve seçerek ve sürükle bırak yöntemiyle kullanıldığı için oldukça pratiktir.

Analiz Yönetimi:


OneDATA Yazılım Platformunda c#, java, mssql, mysql gibi kodlama seçeneklerinden birini seçerek işlem yaptığınızda en son analiz butonuna tıklayarak kodlamada anlık sorun olup olmadığını test edebilirsiniz. Eğer sorun varsa sistem kaydetmeye izin vermeyecektir. Bu işlem sayesinde hatalar en aza indirgenmektedir.

Dll Yönetimi:


Oluşturduğunuz bir dll i hızlı bir şekilde OneDATA Yazılım Platformuna entegre edebilirsiniz.

Form Yönetimi:


Formları hızlı bir şekilde sürükle bırak yöntemiyle oluşturabilir ve formlar arası geçişi pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz.