İletişime Geç

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

2006 Yılında Sektöre çıktığımızda yol haritamızı belirlerken ERP Sistemlerinin kullanıcıların değişen koşullarda ihtiyaç duyduğu bilgiye veya,sistem değişikliklerine kolay,hızlı ve uygun maliyetlerle ulaşamadığını gördük

Her türlü Kurum ve kuruluşlarda ihtiyaç duyulan uygulama ve süreçlerin çok kısa sürede , kod yazmadan(gerektiğinde kod yazabilme imkanı) hazırlanıp uygulamaya geçilmesini ve iş akışı mantığı ile süreçlerin yönetilmesini ,

Dinamik olarak istenen verilere ulaşmasını sağlayan ve mevcut ERP sistemleri ile de entegre edilebilen OneDATA Uygulama (Modül) ve Süreç Geliştirme Platformunu hedef ürünümüz olarak belirledik ve gelişen teknolojilere hızlı bir şekilde modüller veya süreçler oluşturarak ilerlemekteyiz.

Tüm Türkiye'de kobi, ticari işletmeler ve kamu kurumlarına hizmet vermeye aday olan şirketimiz pek çok bilişim alanında güçlü Çözüm Ortakları ile birlikte hizmet vermekte ve ürün geliştirmektedir.

Deneyimli ve sürekli genişleyen bir kadroya sahip olan şirketimiz, kurumsal yapıda kullanılmak üzere Süreç Yönetimi yazılımları geliştirmenin yanı sıra web tabanlı otomasyon projesi ile tüm sektörlere yönelik çözümler sunmaktadır.

Dinamik kadromuz bilgi paylaşımı ve sürekli öğrenme tekniğiyle yenilenme ruhunu canlı tutarak gelişimimizi sürdürüyoruz.

Sorumluluklarımız

OneDATA Yazılım Platformu, sizlere verdiği hizmetlere profesyonel bir şekilde ele alarak "müşteri olsaydım ne gibi taleplerim olurdu?" sorusuna cevap bularak sunmaya başlar. Böylelikle, kullanıcı gibi düşünüp işinizi ele alma sürecimiz başlar.

Sistem analiz aşamamızda ise rakiplerinizin analizi yapılarak işinize en kullanışlı ve kullanıcı deneyimine sahip modüller veya süreçler oluşturulur. Bizler, bu aşamayı sizlere karşı sorumluluk biliriz.

Kalite Politikamız

Sizlere en iyisini sunmak için başladığımız bu yolda, sizlere pratik ve kullanışlı modüller veya süreçler oluşturarak, sizi rakiplerinizden ayıracak mükemmel bir kullanıcı deneyimine sahip yazılım platformu sunmaktayız.

Sizin için zirve

Sizi ve markanızı en iyi yerlere taşımak ve sizi sektörün en iyisini yapmaya OneDATA Yazılım Platform ekibi olarak hazırız.